Trasy / Wyciągi

Trasy / Wyciągi

Bardonecchia REGION

Wyróżniamy 3 rodzaje tras w Bardonecchii: czarne,czerwone i niebieskie . Tras niebieskich jest 16, czerwonych 18 oraz 5 czarnych. W Bardonecchii są 23 wyciągi narciarskie: 9 wyciągów krzesełkowych, 13 wyciągów orczykowych, 1 gondolka.

Czego można oczekiwać decydując się na przyjazd do miejscowości Bardonecchia? Przede wszystkim wielu zróżnicowanych tras. Na przybyłych gości czeka aż 39 stoków o różnych długościach, których łączna długość wynosi 100 kilometrów. Najdłuższa z nich ma ponad 6 kilometrów. Bardzo chętnie przyjeżdżają tutaj także snowboardziści, którzy mają do dyspozycji nowoczesny snowpark oraz halfpipe.

Trasy Niebieskie

Trasy Bardonecchia

Trasy żółte

Trasy Żółte Bardonecchia

Trasy czerwone

Trasy Czerwone Bardonecchia

Snow Park

Snowpark Bardonecchia znajduje się na obszarze Melezet, na wysokości 2 200 m.

Bardonecchia Snowpark zapewnia miłośnikom freestyle’u dobrze utrzymaną przestrzeń do uprawiania sportu, niezależnie od poziomu zaawansowania. Jest to miejsce, w którym można się dobrze bawić, oraz trenować swój  freestyle przy pomocy  wielu skoczni, poręczy. Znajdziesz tam również olimpijski halfpipe i 1,5 km. specjalnie przygotowanych tras freestylowych.

Nie tylko zaawansowani mogą cieszyć się tym miejscem, znajdziesz również udogodnienia do nauki tego stylu dla początkujących, po to by każdy mógł cieszyć się jazdą. Strefy chill-out znajdują się na Melezet. To miejsce zapewnia 2 bary, szkołę snowboardową, wypożyczalnię sprzętu oraz sklep z deskami i nartami freestylowymi.

Oprócz jazdy po przygotowanych stokach, można pokusić się na nieco większą dawkę adrenaliny i test umiejętności. Gwarantuje to całkiem spory obszar poza wyznaczonymi szlakami. Narciarze biegowi również nie mogą narzekać, ponieważ czeka na nich ok 5 km. tras.

Jeśli będziemy mieć szczęście, możemy obejrzeć również pokaz narciarski włoskich instruktorów. Zapewnią nam oni niecodzienny widok, który zapamiętamy na długi czas! Liczne akrobacje, pokaz umiejętności i idealnej techniki.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729