Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport

Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport Bardonecchia

Dojazd do Bardonecchia jest możliwy na wiele sposobów. Dojazd z Warszawy i głównych miast w Polsce wynosi ok. 17 godzin.Jedną z najlepszych form dojazdu do Bardonecchia jest skorzystanie z biura turystycznego Winterevent. Firma w wybranych  terminach organizuje wyjazdy w alpy wygodnymi autokarami. Wyjazdy odbywają się głównie w sobotę z większych polskich miast. Poniżej przedstawiamy także inne formy transportu do regionu narciarskiego Bardonecchia.

Autobus do Bardonecchia z Polski   

 

 

Co Tydzień Organizowane Są Wyjazdy z Polskich Miast Linią Mountain Line.Wyjazdy do Bardonecchi odbywają się z głównych miast z Polski. Komfortowe Autokary zmienią twoją długą podróż w bardzo przyjemny czas

Samolot

Najwygodniejszą formą dojazdu z pewnością będzie samolot. Lot z Warszawy z lotniska Chopina trwa jedynie 2 godziny, a bilety można zakupić w naprawdę okazyjnych cenach.

Z Warszawy możemy bezpośrednio dostać się do Turynu oddalonego 100km od regionu narciarskiego Bardonecchia

Pociągi linia SFM

Bezpośrednio z lotniska możemy dostać się do Bardonecchia pociągiem.Dojazd zajmuje tylko 1h 40 min. Pociągi oferują bardzo szybkie połączenia z lotniska. Linia kolejowa, zapewnia nam komfortowy dojazd do wielu miejscowości.Rozkład jazdy jest zawsze pod sezon narciarski.Więcej informacji i tabele rozkładów znajdziesz poniżej.

Auto

 

 

 

 

Dojazd Autem z Polski zajmuje ok 18 godzin. Przedstawiamy najlepszą trasę dojazdu do miejscowości Bardonecchia na własną rękę z rodziną. Przez Niemcy przejedziemy bezpłatnie zaś we Włoszech autostrady są płatne

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729